Oferta

Sl225

Depilacja Lycon paskowa dla Mężczyzn 30 - 120 minut

Warianty usługi

Nogi
250 zł REZERWUJ
Łydki z kolanami
120 zł REZERWUJ
Uda z kolanami
150 zł REZERWUJ
Pośladki
100 zł REZERWUJ
Brzuch
80 zł REZERWUJ
Klatka piersiowa
80 zł REZERWUJ
Plecy
100 zł REZERWUJ
Barki
60 zł REZERWUJ
Ramiona
80 zł REZERWUJ
Przedramiona
80 zł REZERWUJ
Ręce
150 zł REZERWUJ

Opis

System depilacji Lycon to perfekcyjna gładkość, ekskluzywność oraz relaksujące działanie na zmysły.

Z systemem Lycon nie musisz się już martwić o podrażnioną czy zaczerwienioną skórę po zabiegu, nawet gdy wykonujesz depilację okolic wrażliwych, takich jak twarz, pachy czy bikini. Dlaczego? Ponieważ do produkcji wosków Lycon używa się najwyższej jakości naturalnych żywic oraz wosku pszczelego. Ich niska temperatura topnienia, elastyczność oraz wyjątkowa delikatność zapewniają odżywienie i pielęgnację nawet najbardziej wrażliwej skóry. Unikalny sposób wykonywania zabiegu, szeroka gama uzupełniających go produktów oraz pobudzająca zmysły aromaterapia są istotnym dopełnieniem proponowanego przez nas systemu depilacji.

Dzięki doskonałej jakości produktów oraz uczciwości zawodowej marka Lycon cieszy się niezrównanym uznaniem na całym świecie.

Profesjonaliści z pełnym zaufaniem stosują depilację Lycon. Za każdym razem osiągają efekt całkowitej gładkości skóry, usuwając uporczywe włoski o długości nawet 1 mm.

Lycon to nowe podejście do depilacji. To doskonale opracowany system, tak aby zabieg był w najwyższym stopniu skuteczny, jak najmniej bolesny dla klienta, a przy tym łatwy i przyjemny dla osoby wykonującej zabieg.