Oferta

Epilfree logo

Epil Free – trwały system redukcji owłosienia (bez depilacji) 15 - 30 minut

Warianty usługi

Wąsik
30 zł REZERWUJ
Broda
30 zł REZERWUJ
Wąsik+Broda
50 zł REZERWUJ
Brwi
30 zł REZERWUJ
Cała twarz
60 zł REZERWUJ
Pachy
40 zł REZERWUJ
Bikini płytkie
40 zł REZERWUJ
Bikini głębokie
60 zł REZERWUJ
Bikini Brazylisjkie, Hollywoodkie lub French
80 zł REZERWUJ
Pośladki
80 zł REZERWUJ
Całe nogi – kobiece
120 zł REZERWUJ
Całe nogi – męskie
200 zł REZERWUJ
Łydki
60 zł REZERWUJ
Uda
80 zł REZERWUJ
Plecy
80 zł REZERWUJ
Klatka piersiowa
80 zł REZERWUJ
Całe ręce
80 zł REZERWUJ

Opis

Usuwanie owłosienia metodą Epil Free to profesjonalny i bezpieczny system trwałej depilacji oparty na kompleksie aktywnych wyciągów roślinnych.

EpilFree używa najnowszych zaawansowanych osiągnięć naukowych, aby zaoferować efektywną i przystępną cenowo metodę redukcji niechcianego owłosienia .Niezależnie od płci, rasy, koloru i typu włosów zabieg z uzyciem preparatu EF przynosi niesamowite rezultaty.Żadna inna metoda depilacji nie jest tak skuteczna dla WSZYSTKICH typów skóry i włosów. Opatentowana formuła daje wyjątkową skuteczność w porównaniu do innych metod usuwania owłosienia, takich jak enzymy, IPL, elektroliza czy kosztowna terapia laserem. EpilFree jest łatwy w użyciu i daje nadzwyczajne efekty.

System EpilFree został stworzony przez Dr. Joel Konis - światowej sławy naukowca specjalizującego się w dziedzinie kosmetologii.

Jest linią trzech rewolucyjnych produktów dostosowanych do potrzeb klienta i konkretnych części ciała Face, Intim i Body

EpilFree redukuje do 80% wzrost włosa i hamuje cykl wzrostu włosa po serii zabiegów.

Jest to główna zaleta w porównaniu do innych metod, które nie radzą sobie z meszkiem czy jasnymi włosami. EpilFree jest odpowiedni dla klientów w każdym wieku – nawet nastolatków. Jest bezpieczny w użyciu, nie ma efektów ubocznych i nie powoduje przebarwień.

Przed zabiegiem EpilFree:

  • Zakaz używania kremów, lotionów, olejków.
  • Nie stosować antyperspirantu min. 24h przed zabiegiem.
  • Unikać kontaktu z wodą i nie myć depilowanej powierzchni przez 6 godzin-pozwolić aby preparat dobrze sie wchłonął.
  • Zakaz ćwiczeń fizycznych aby uniknąć pocenia się przez 6 godzin po zabiegu.
  • Nie nakładać makijażu przez 6 godzin po zabiegu.
  • Należy systematycznie wykonywać zabiegi, bez przerw (częstotliwość zabiegów zależy od długości włosów, a nie od czasu pomiędzy zabiegami; optymalna długość włosów do wosku to 2,5 – 5 mm)- w ten sposób zwiększamy efektywność depilacji.
  • Zakaz używania pęsety lub wosku pomiędzy zabiegami, aby lepiej kontrolować fazy wzrostu włosa i w trakcie zabiegu podziałać na każdą wyrwana cebulkę.

Jak wygląda zabieg EpilFree?

Po usunięciu niechcianych włosów woskiem aplikujemy EpilFree. Najpierw Aktywator, który rozszerza pory czterokrotnie i ułatwia penetrację składników aktywnych, a następnie Toner EpilFree. Składniki aktywne działają bezpośrednio na korzeń włosa i zapobiegają proliferacji komórek. Proces ten nie ma żadnych skutków ubocznych.

Ze względu rózne fazy wzrostu włosa i brak aktywności wszystkich komórek wzrostowych włosów w tym samym czasie konieczna jest regularność zabiegów.

Spodziewany czas uzyskania satysfakcjonujących rezultatów jest indywidualny i zależy od osoby oraz partii ciała.