Oferta

Pobrany plik

Elektroepilacja Apilus (Senior 3G) 15 - 70 minut

Warianty usługi

Do 10 włosów
70 zł REZERWUJ
Do 10 minut
100 zł REZERWUJ
Do 20 minut
150 zł REZERWUJ
Do 30 minut
200 zł REZERWUJ
Do 60 minut
300 zł REZERWUJ

Opis

ELEKTROEPILACJA to jedyna uznana metoda trwałego usuwania owłosienia, niezależnie od stopnia zabarwienia włosa i fototypu skóry, wykorzystująca impuls elektryczny.

Epilacja aparatem APILUS, metoda „włos po włosie” wykorzystuje wszystkie rodzaje elektroepilacji: elektrolize, termolize, prady łączone – Blend, Omni Blend oraz najnowocześniejszą metodę MikroFlash wykorzystująca prądy wysokiej częstotliwości o bardzo wysokim natężeniu przy bardzo krótkim czasie (tysięczne sekundy), dzięki czemu zabieg jest bezbolesny).
Zabieg zapewnia stałe usunięcie komórek odpowiedzialnych za wzrost włosa, poprzez wprowadzenie bardzo cienkiej igły do mieszka włosowego i zastosowanie prądu, którego parametry są dobrane do rodzaju włosa i obszaru skóry. Włos zostaje usunięty razem z cebulką (korzeniem) i nigdy nie odrasta.
Aparat APILUS oferuje zaawansowaną technologię skutecznego trwałego usuwania owłosienia umożliwiającą wykonanie zabiegów z doskonałą precyzją. Wyposażony w unikalny system „testu tolerancji” Apilus pozwala ustawić parametry urządzenia w zależności od poziomu wrażliwości skóry na działanie prądu, o wysokiej częstotliwości (13,56 MHz czyli 13,56 milionów cyklów na sekundę), z dokładnością do setnej sekundy. Aparaty Apilus zapewniają skuteczne usuwanie włosów pozbawionych barwnika, zdeformowanych i wrastających. Zapewnia gotowe programy zabiege dostosowane do wszystkich obszarów ciała.