Oferta

Images5

BLOOMEA® modeling skóry technologią TRIO M.M.L 20 - 60 minut

Warianty usługi

Twarz (z maską)
300 zł REZERWUJ
Twarz i szyja (z maską)
350 zł REZERWUJ
Twarz, szyja i dekolt (z maską)
400 zł REZERWUJ
Dłonie (z maską)
200 zł REZERWUJ
Pojedyncza blizna
150 zł REZERWUJ
Brzuch (rozstępy)
200 zł REZERWUJ

Opis

Na początku zabiegu przeprowadzana jest makroeksfoliacja. Dobierany jest odpowiedni tip złuszczający (końcówka do głowicy urządzenia) oraz technika pracy. Dzięki temu makroeksfoliacja może być przeprowadzona na kilku poziomach. Począwszy od delikatnego a skończywszy na efekcie resurfacingu laserowego. W tak przygotowaną skórę aplikowany jest koktajl bloomea zawierający kwas hialuronowy, kolagen i elastynę.

Drugim etapem zabiegu jest wprowadzenie wewnątrztkankowo jak najwięcej substancji odżywczych przy pomocy specjalnej końcówki. Głowica wprowadzana jest w drgania oscylacyjne wysokiej częstotliwości, które stymulując skórę do pracy, pozwalają na otwarcie kanalików i kolejno za pomocą podczerwieni (633nm) wprowadzić aktywny koktajl do poziomu skóry właściwej.
Trzecim etapem jest luminoterapia. W tym samym czasie gdy wprowadzany jest koktajl, głowica emituje wiązkę lasera, która penetruje do poziomu kolagenu. Pod jej wpływem dochodzi do procesów odbudowy łańcuchów kolagenowych oraz namnażania elastyny i fibroblastów, czyli substancji o kluczowym znaczeniu dla prawidłowej budowy skóry.