Oferta

Liftingtwarzybezskalpelae1507808151245

CARBOLIFT® – terapia mezoterapii mikroigłowej CO2 70 - 90 minut

Warianty usługi

Twarz
400 zł REZERWUJ
Twarz z szyją i dekoltem
600 zł REZERWUJ

Opis

CARBOLIFT® to mało inwazyjna i niezwykle skuteczna alternatywa dla nici PDO.

Polega na intensywnej stymulacji kolagenu skóry do silnego zagęszczenia poprzez kontrolowane mikrouszkodzenia tkanek przy jednoczesnym podawaniu medycznego CO2 do skóry właściwej.

Zabieg jest przeprowadzany w miejscach przebiegu tradycyjnych nici PDO. Podczas zabiegu dochodzi do mikroinfuzji wieloigłowej medycznego CO2 na głębokość 1 mm i przy prędkości 420 iniekcji / minutę.

W efekcie dochodzi do stymulacji fibroblastów i intensywnej produkcji włókien kolagenu i elastyny twarzy. Działanie mechaniczne CO2 indukuje proces zapalny z następową migracją fibroblastów do obszaru poddanego zabiegowi, stymuluje syntezę kolagenu i innych białek tkanki łącznej, co zwiększa w widoczny sposób napięcie i elastyczność skóry.

Infuzja CO2, zwiększa transport krwi i tlenu oraz składników odżywczych do obszaru poddawanego leczeniu oraz poprawia mikrokrążenie. Wysoki przepływ, czyli działanie mechaniczne CO2 indukuje proces zapalny z następową migracją fibroblastów do obszaru poddanego zabiegowi, stymuluje syntezę kolagenu i innych białek tkanki łącznej, co wpływa na elastyczność skóry. Następstwem podania CO2 bezpośrednio do tkanek jest natychmiastowe rozszerzenie naczyń krwionośnych powodujące poprawę lokalnego ukrwienia, a tym samym metabolizmu tkankowego, jak również wspomaganie naturalnych procesów regeneracyjnych.

W trakcie zabiegu CARBOLIFT® po skórze przesuwa się pistolet ze specjalnym aplikatorem zaopatrzonym w 13 igieł. Dochodzi wówczas do mikroinfuzji do skóry właściwej, w trakcie której mogą pojawić się punktowe, minimalne krwawienia. Bezpośrednio po zakończeniu zabiegu pacjent odczuwa lekkie pieczenie, ciepło i rozpieranie.

Do zabiegu: znieczulenie + maska hydrożelowa + koktajl.

Karnet 3 zabiegi -ważny 3 miesiące 1650 zł

Karnet 6 zabiegów - ważny 3 miesiące 3000 zł

*Do programu lojalnościowego nie dołączamy zakupionych karnetów.